Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Торгова місія до Індії: майже 190 b2b зустрічей з 111 індійськими компаніями

Разом із завершенням робочого тижня добігає кінця переможна хода 11 українських компаній перспективним Індійським ринком в рамках Української торгової місії до Індії.

Сьогодні, в останній день, українська делегація з головою поринула в бізнес-атмосферу індійського Мумбаї, провівши понад 70 B2B зустрічей з 51 індійською компанією.

Інтерес до українського агросектору виявив навіть індійський аграрний гігант Parle Products Pvt. Ltd. Його річний оборот в 1.7 млрд доларів становить 40% індійського ринку кондитерки, а продукція експортується до понад 90 країн світу!

Українські технології теж буди в епіцентрі уваги: на зустріч до українського НПП “Радій” приїхав представник Simens India.

Таким чином, в рамках Української торгової місії до Індії, що тривала 5 днів, українські компанії :
– провели близько 190 b2b зустрічей з понад 100 індійськими компаніями;
– отримали попередні домовленості про підписання щонайменше 3 контрактів;
– попередньо домовились про приїзд індійських партнерів в Україну !

Остаточні підсумки Торгової місії стануть зрозумілі лише через певний час, після завершення розпочатих в Індії переговорів, але компанії учасники сповнені оптимізму:

Олексій Іванюта, представник компанії Energomashspetsstal: “Результати зустрічей будуть, адже, по-перше, такого унікального продукту по тонажності та габаритності, який ми пропонуємо, індійський ринок не має. По-друге, компанії, які прийшли сьогодні на b2b зустрічі, шукали саме нас і нашу продукцію, тому в 80% випадках зустрічі були релевантними. Подяка Офісу та Western NIS Enterprise Fund за організацію такої продуктивної місії, ми готові приймати участь в наступних місіях EPO!

Тарас Кутко, представник компанії Delta Food:
“Навіть не розраховували на таку насиченість в сенсі b2b cесій! Провели 16 зустрічей, серед учасників яких є компанії, які готові імпортувати наші продукти, тому результати будуть. Партнери налаштовані на довготривале партнерство”

Ігор Осьмачко, Agroprosperis Group:
“Зустрічі були дуже якісними та корисними. Вже бачимо, що вони приведуть до продажів. Втомились, це правда, але від душі дякуємо Офісу з просування експорту за організацію!”

Ми розділяємо об’єктивний оптимізм українських компаній і слідкуватимемо за їх успіхами на індійському ринку!

Величезна подяка всім учасникам, а також тим, з чиєю підтримкою відкриття ринку Індії українськими експортерами стало реальністю: Western NIS Enterprise Fund EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth

 
Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.