Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українська торгова місія до Індії розпочала свою роботу в Нью Делі

Цього тижня Українська урядова та бізнес делегація разом з Офісом з просування експорту підкорюватиме індійський ринок: великий, динамічний та особливо перспективний для українського аграрного та машинобудівного секторів.

Перша Українська торгова місія до Індії  розпочала підготовчу роботу в в неділю, 10 вересня,  у складі представників Офісу, Торгового представника України  –  Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Наталії Микольської,   Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої,  Посла України в республіці Індія Ігоря Поліхи та  представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

До складу бізнес-делегації увійшли представники 11 українських компаній з секторів агро та машинобудування: Agrofusion Group of Companies, Ukrainian Grain Association, RPC RADIY, JNL, Energomashspetsstal, R&S Quantum , Ukraine Agro Group, Enzym Company,  Agroprosperis, State Food and Grain Corporation of Ukraine, Delta Food, Ukraine Agro Group

З інформацією про компанії-учасниці місії можна ознайомитись  в брошурі за посиланням>>  

Як і належить торговому десанту, після тихої “висадки” у вихідні дні, всі учасники пройшли спецпідготвку та орієнтування щодо місцевих особливостей ведення бізнесу на недільному семінарі з індійськими консультантами.  

Робочий тиждень обіцяє бути насиченим: вже у понеділок -вівторок представники 11 українських компаній проведуть серію B2B зустрічей з потенційними індійськими партнерами в Нью-Делі.  Далі  – бізнес-дні, український бізнес-форум та передислокація до Мумбаї для продовження бізнес-переговорів та відвідин  виставки Annapoorna World of Food India, що проходитиме 14-16 вересня в м. Мумбай.

Як зазаначила керівник Офісу Мар’яна Каганяк  ” Ця торгова місія дасть можливість українським компанім зорієнтуватися в особливостях індійського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами та стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських експортерів до ринку Індії.”

 

Місія відбувається за підтримки Western NIS Enterprise Fund та EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.