Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українські меблеві та ІТ компанії проведуть понад 70 B2B-зустрічей в рамках торгової місії до Ізраїлю


23 липня українська бізнес та урядова делегації під головуванням Першого віце-прем’єр міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва прибули до Ізраїлю з секторальною торговою місією. Це друга торгова місія, що організована Офісом з просування експорту та Мінекономрозвитку для українських експортерів. Мета візиту – відкрити нові можливості на ринку Ізраїлю для українських компаній в IT та меблевому секторах. Під час торгової місії компанії-учасниці краще зрозуміють і вивчать ринок Ізраїлю, налагодять безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

«Уряд продовжує відкривати нові, перспективні ринки для українського експорту. Одним з них є ринок Ізраїлю, який багато імпортує – $69,1 млрд у 2017 р. Важливим інструментом посилення торгівлі з Ізраїлем стане Угода про вільну торгівлю і наше завдання – показати українському бізнесу як скористатися створеними новими можливостями та більш повно розкрити потенціал торговельно-економічної співпраці, – зазначив  Степан Кубів.

«Маємо великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту наших товарів і послуг на ринок Ізраїлю. Лише за перші 5 місяців цього року експорт українських товарів до Ізраїлю склав $297,3 млн і збільшився на  $15,9 млн у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Також, для сектору інформаційно-комунікаційних технологій, який представлений 5 ІТ-компаніями у цій торговій місії, розробляємо разом з бізнесом секторальну стратегію», – розповіла заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська.

За словами Керівника Офісу з просування експорту Маря’ни Каганяк, ця місія – реальна можливість краще зрозуміти ринок та знайти потенційних партнерів: «Кожна з 15 компаній-учасниць проведуть по кілька  B2B зустрічей, які Офіс організував за допомогою професійного ізраїльського бізнес-консультанта. Всього очікуємо  понад 70 бізнес-перемовин. Це дозволить компаніям краще зрозуміти потреби ринку та свого потенційного споживача, а також налагодити корисні контакти, які згодом можуть перерости у контракти”, – зазначила Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Програма торгової місії, яка триватиме до 25 липня, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл в форматі В2В, передбачає зустрічі з Посольством України в Ізраїлі, українською бізнес-діаспорою, організацією Israeli Ukrainian Alliance, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях. Програма реалізується European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) і фінансується в рамках ініціативи “EU4Business” Європейського Союзу.

Ознайомитися з профілями компаній можна в брошурі за посиланням>>

Довідково: 

За перші 5 місяців 2018 року експорт українських товарів до Ізраїлю склав $297,3 млн і збільшився на  $15,9 млн.

Українська меблева промисловість представлена 1300 виробничими компаніями (станом на 2016 рік), на яких працюють 32 000 спеціалістів. Обсяг експорту меблів України в 2016 році досяг  $ 337 млн, з них експорт до Ізраїлю склав $ 445, 000.

Українська ІТ-індустрія зросла майже в 30 разів протягом останнього десятиліття, починаючи з  $ 110 млн. у 2003 році до майже $ 3,6 млрд. в 2017 році, досягнувши значного сукупного середнього темпу зростання на 30%.

 

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.