Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом
Вересень 19, 2019

Train The Trainers — Умови участі в програмі

I. Базові критерії участі у Програмі

До участі подаються сформовані команди складом із 5 осіб. Учасники команд повинні відповідати наступним критеріям:

  1. Аплікант має бути громадянином України;
  2. Аплікант повинен бути не молодше 18 років;
  3. Аплікант повинен мати достатній рівень володіння англійською мовою для вільного розуміння матеріалів курсу та спілкування з тренерами;
  4. Аплікант повинен мати діючий закордонний паспорт на момент травня 2020 року (біометричний або з візою для подорожі в Естонію у разі визначення команди переможцем);

Рекомендований, але не обов’язковий, склад команди: 2 представники приватного сектору (незалежні консультанти, приватні компанії, особи, які працюють у сфері міжнародної торгівлі) 3 представники державного сектору (Міністерства, ОДА, міські ради, ТПП, агенції розвитку та інші).

Також в останню чергу будуть розглядатися особи, які направили заявку без команди. У разі, якщо їх буде відібрано до участі, вони будуть додані до існуючих команд.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься сформованим командам із 5 осіб, апліканти якої відповідають базовим критеріям та наступним спеціальним критеріям:

  • Виявлено чітку мотивацію кожного з аплікантів;
  • Апліканти повинні працювати у сфері експортної діяльності, продажів, консалтингу;

Просимо враховувати, що завдання в рамках програми виконується на базі реального підприємства. Буде перевагою, якщо команда матиме домовленість із підприємством щодо співпраці для виконання завдання в рамках програми. У разі потреби, відібраним до участі командам менеджери Програми допоможуть із пошуком підпримєства.

На конкурсній основі до участі в Програмі буде відібрано 10 команд по 5 осіб (всього 50 осіб).

Заявки на участь у курсі приймаються до 23:59 за київським часом 11 жовтня 2019 року.

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники Офісу з просування експорту та Інституту Маркетингу враховуючи встановлені критерії, реєстраційну заявку, та мотивацію апліканта. Мотивація аплікантів команди грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

VI. Терміни подання заявок, графік відбору та інші положення програми

11 жовтня 2019 року до 23:59 – завершення прийому заявок;

12 жовтня 2019 року – 17 жовтня 2019 року – оцінювання заявок та вибір переможців конкурсу;

18 жовтня 2019 року – оголошення переможців конкурсу;

22-23 жовтня 2019 року – перший оффлайн інтенсив у м. Києві та відкриття доступу до освітньої онлайн платформи;

Листопад – Грудень 2019 року – онлайн робота в командах у супроводі менторів;

Грудень 2019 року – презентація, пітчинг фінальних робіт учасників програми та оголошення команди-переможця;

Грудень 2020 року – завершення навчання.

Витрати

Відібраним до участі кандидатам на курс Train the Trainers програмою покриваються у 100% обсязі наступні витрати:

Онлайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;

Участь в подіях програми;

Сесії з менторами та експертами програми;

Організаційні витрати на проведення навчальної програми та освітнього-бізнес туру, авіаквитки та проживання для команди-переможця.

V. Особливості реалізації програми

До участі в програмі буде відібрано 10 команд по 5 осіб із різних регіонів України. Всі команди після завершення відбору, отримають доступ до онлайн тренінгового центру та матимуть можливість познайомитися один з одним, тренерами та менторами.

Перша зустріч команд та триденний інтенсив з іноземними та місцевими тренерами проходитиме в жовтні місяці у м. Києві та передбачає лекційну складову, практичні заняття та завдання командам, яке вони виконуватимуть протягом наступних 1,5 місяці.

Кожна команда повинна обрати (самостійно або за допомогою менеджерів проекту) українську компанію-експортера на базі якої буде здійснюватися виконання завдання.

На весь час дистанційної роботи за командою закріплюється ментор, який супроводжує навчальний процес в онлайн режимі та надає 2 години щотижневих консультацій в форматі онлайн сесій. Також паралельно з виконанням завдання, на освітній платформі команди отримуватимуть додаткові освітні матеріали.

Впродовж навчання команди вестимуть щоденник досягнень та отримуватимуть бали, за активність і результативність, від компанії на базі якої виконують завдання та менторів. Бали будуть враховані при визначенні переможця.

У грудні відбудеться оффлайн інтенсив у м. Києві, де кожна компанія презентуватиме результати свого навчання у форматі пітчингу, отримають персональні коментарі та рекомендації. За результатами навчання буде визначено та нагороджено команду-переможця.

Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Інститутом маркетингу Естонії, Офісом з просування експорту та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами у будь-який зручним для Вас способом:

education@epo.org.ua

+380 63 740 03 35

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.