Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українська IT місія в Канаду до подорожі готова!

З 29 травня по 1 червня 2017 року у Торонто перебуватиме українська галузева IT місія до Канади, яку очолює Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі –  Торговий представник України Наталя Микольська.

Шістнадцять найперспективніших українських IT компаній, що пройшли конкурсний відбір з-понад 50 претендентів, вперше отримали можливість взяти участь в Branham300 Launch Event (www.branham300.com). Ця авторитетна мережева зустріч у секторі інформаційно-комунікаційних технологій проходить у Канаді щорічно з 1990 року та є дискусійним майданчиком для директорів найбільших компаній щодо новітніх трендів розвитку індустрії, відкриття нових ринків та пошуку партнерів.

Представники українських компаній – першопроходців, що увійшли до місії, матимуть можливість поспілкуватися з трьома сотнями провідних управлінців технологічних компаній Канади. У рамках місії буде  проведена низка індивідуальних зустрічей у форматі B2B.

На Branham300 Lanch Event відбудеться спеціальна презентація IT сектору України та його потенціалу, зокрема інноваційних малих і середніх підприємств, молодих візіонерів та жінок-інноваторок. Таким чином, учасники місії не лише презентують себе потенційним канадським партнерам, а й привернуть увагу до IT галузі України загалом.

Окрім безпосереднього спілкування з лідерами ІТ-ринку Канади, участь України в цьогорічному Branham300 передбачає можливість системного обміну інформацією про IT-можливості в Україні з топ-представниками канадського технологічного сектору впродовж року. Це реальна можливість налагодити важливі контакти та тримати канадців в курсі про перспективи українського ІТ-сектору.

Організатори ІТ місії – Офіс з просування  експорту у партнерстві з проектом CUTIS (Canada-Ukraine Trade and Investment Support), що впроваджується Конференційною радою Канади та Канадсько-українською торговельною палатою за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади.

Платиновий спонсор –  компанія SoftServe.

Приймаюча сторона та партнер з канадського боку  –  Branham Group -провідна консультаційна компанія, зосереджена виключно на канадському секторі високих технологій.

Список українських компаній-учасників:

 1. Bvblogic
 2. Apriorit
 3. Zeus Group
 4. Fortifier
 5. Intercracy Group
 6. Intellias
 7. Internetdevels
 8. MMI Group
 9. ProFIX
 10. Provectus
 11. SBT Systems Ukraine
 12. SoftJourn
 13. SPD-Ukraine
 14. SupportYourApp
 15. Telesens IT
 16. Viseven

Зі складом української ІТ-місії можна ознайомитися за посиланням.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.