Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Українська торгова місія до Об’єднаних Арабських Еміратів

27 – 28 березня 2019 року в місті Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, під головуванням Державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України О. Перевезенцева відбудеться торгова місія та форум “Sweet & Fruit Trade: Ukraine – Middle East.

 

Учасники

Участь у місії візьмуть більше 40 компаній-представників кондитерської та плодоовочевої галузей.

 

Форум

В рамках місії, 28 березня, буде проведено торговельний форум, в якому візьмуть участь представники уряду України та ОАЕ. Форум також включатимете проведення B2B зустрічей між представниками українського бізнесу, локальними та міжнародними ритейлерами, імпортерами з інших країн регіону.

 

Мета місії: створення для представників українського малого та середнього бізнесу (кондитерської та плодоовочевої галузей) можливостей виходу на ринки країн Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (Gulf Cooperation Council), встановлення нових ділових контактів, налагодження довгострокового співробітництва, а також представлення експортного потенціалу України.

 

Організатори місії: Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та ініціативи EU4Business.

 

Організаційні партнери: Державна установа «Офіс з просування експорту України», Торгово-Промислова Палата Дубаї.

 

За підтримки: Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом), Асоціації «Укркондпром», Асоціації експортерів меду України.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.