Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Cтань частиною команди Офісу з просування експорту!

Ми постійно  вдосконалюємо послуги Офісу для українських експортерів, тому поступово розширюємо нашу команду. Маємо 2 гарячі вакансії: менеджер надважливого проекту та фахівець з консалтингу. 

1.Консультант в команду експортного консалтингу  

Команда експортного консалтингу Офісу працює з готовими до експорту компаніями для підвищення експортної готовності, вдосконалення бізнес-моделей, інструментів та каналів стимулювання експорту. Консультант займатиметься ідентифікацією  та роботою з потенційними клієнтами: діагностика бізнес-потреб та визначити сфери бізнес-консультацій, розробка консалтингових  проектів та визначення відповідних консультантів або експертів для розширення експортних завдань.  Крім того, консультант працюватиме з іноземними імпортерами,  які  шукатимуть потенційних партнерів в Україні.

Дізнатись більше про вакансію>>

2. Менеджер проекту (Експортний веб-портал)

Сектор малого та середнього бізнесу є важливим фактором успіху для сталого економічного зростання. Тож важливо створювати експортні можливості для високопродуктивних та конкурентоспроможних на міжнародному рівні МСП. У зв’язку з цим, у  2018-2019 роках заплановано реалізацію Проекту “Україна: консолідація експортного потенціалу МСП та спрощення доступу до зовнішніх ринків”.

Менеджер проекту зі створення експортного веб-порталу буде відповідати за стратегічне планування, узгодження розробки інтегрованого та зручного в користуванні для МСП веб-порталу, що надаватиме доступ до інформації про доступні можливості, які  сприятимуть їх експортній діяльності. 

Дізнатись більше про вакансію>>

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.