Запрошуємо на перший вебінар для МСБ на базі платформи SheExports

Офіс з просування експорту за підтримки Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій CUTISна базі Платформи SheExports* запрошує на перший вебінар «Доступ МСБ, зокрема, яким володіють жінки, до фінансування: експертні поради», який відбудеться 12 липня з 16 до 18 години.

Український малий та середній бізнес (МСБ) стикається з багатьма проблемами, що обмежують можливості експорту. Банки надають тільки комерційні кредити з високими відсотками у розмірі 20% та вище, акцент робиться на короткострокові кредити, адмініструвати кредити важко для МСБ – і це лише ключові проблема щодо відсутності доступного фінансування. Дослідження показують, що жінки часто стикаються з додатковими обмеженнями щодо розвитку свого бізнесу у порівнянні з чоловіками: брак часу через перевантаження сімейними обов’язками, відсутність ділових мереж і зв’язків, менш ризикована поведінка у бізнесі тощо.

Ідея першого вебінару SheExports: допомогти вам, як власниці/власникові або менеджеру компанії МСБ, зрозуміти, які наявні варіанти фінансування для вашого бізнесу, та отримати практичні поради. За допомогою цієї інформації ми сподіваємось допомогти вам досягти успіху!

Цільова аудиторія вебінару – це представниці/представники МСБ: власниці/власники та керівниці/керівники, фінансові менеджери та менеджери з зовнішньо-економічної діяльності тощо.

До участі у заході заохочуються жінки-підприємці та експортери!

Формат: експертна панель та відкрите обговорення (1-2 години)

Доповідачі:

 • Глен Ходжсон, Конференційна рада Канади, економіст з 35-річним досвідом у галузі макроекономіки, міжнародної торгівлі та фінансів, фіскальної та податкової політики на посаді старшого наукового співробітника Конференційної ради Канади:
  – Фінансування канадського бізнесу, зокрема пов’язаного з експортною діяльністю,
  – Кроки українського уряду щодо покращення фінансування експортно-орієнтованого бізнесу.
 • Євген Черв’яченко, радник Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства України, консультант Світового банку, ЄБРР та проектів ПРООН:
  – Як визначити, чи готові Ви отримати кредит або фінансовий продукт?
  – Що зробити для того, щоб отримати фінансування в Україні для МСБ (приклади)?
  – Основні умови фінансування.
  – Що необхідно зробити, перш ніж подати заявку на фінансовий продукт чи кредит (фінансова звітність, бізнес-план тощо)?
  – Основні проблеми, включаючи управління очікуваннями, тощо.

Ви зможете також отримати відповіді на інші питання, зокрема:
– Які найбільш привабливі варіанти фінансування для МСБ в Україні?
– Чи існують на даний момент кредити чи фінансові продукти для експортно-орієнтованих підприємств, чи підприємств, власними яких є жінки, і де я можу знайти більше інформації?

Он-лайн версію українською мовою можна прослухати за посиланням: https://www.facebook.com/CUTISproject/.

Он-лайн версію англійською мовою можна прослухати за посиланням https://www.gotomeet.me/CUTIS_Project

Захід проводитиметься у м. Києві, за адресою: вул. Щекавицька 30/39, офіс 47. Привітальна кава о 15.30.

Участь у заході відбуватиметься за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lOxIENLBxfOgkWnNyfF7QUFTEzCnB8Rdf9CJL16tmN4/viewform?edit_requested=true.

Контактна особа – Наталя Павлюк, адміністративний асистент Проекту CUTIS за електронною адресою: npavliuk@cutisproject.org , моб. +38-098-597-0960.

* Довідково:
Платформа SheExports – ініціатива, що координується та реалізовується Офісом з просування експорту (ОПЕ), який діє як консультаційно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Ідейною натхненницею ініціативи виступає Наталія Микольська, Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий Представник України. Партнером вищезазначених заходів виступає Канадсько-український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), який впроваджується Конференційною радою Канади та Канадсько-українською торговою палатою та фінансується урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади.