Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Верховна рада України ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем

11 липня Верховна Рада України ратифікувала угоду про вільну торгівлю з Ізраїлем. За умовами угоди Ізраїль відкриє для України ринок промислових товарів на 80%, а Україна – на 70%. Для решти товарів окремо передбачені перехідні періоди.

Ізраїль входить до топ-20 ринків у фокусі для України в Експортній стратегії. Експорт українських товарів до Ізраїлю поступово зростає. Зокрема, у 2018 році експорт товарів з України до Ізраїлю становив $580 млн, а за перші 3 місяці 2019 року експорт товарів до Ізраїлю склав $192,2 млн, що на 7,4% або на $13,2 млн більше ніж за аналогічний період 2018 року.

На початку квітня Офіс разом з ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, організував практикум «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Понад 300 українських представників малого та середнього бізнесу, які відвідали цей захід, дізнались від експертів, що Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем відкриває для українських експортерів кращі можливості та переваги для торгівлі.

За оцінками Мінекономрозвитку, Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем дозволяє зберегти та розширити традиційний експорт для України, зокрема для продукції АПК, та відкрити нові можливості для експорту товарів з високою доданою вартістю.

Офіс з просування експорту системно допомагає українським виробникам налагоджувати торгівлю з Ізраїлем. Зокрема, за останні два роки було організовано дві торговельні місії до цієї країни. 22 українські компанії вивчили зсередини місцевий ринок, взяли участь у понад 240 В2В зустрічах та знайшли майбутніх партнерів.

Також наші експерти готують для вітчизняних експортерів аналітичні матеріали та огляди різних галузей Ізраїлю.

📌Загальний огляд ринку Ізраїлю: https://epo.org.ua/izrayil-oglyad-rynku/
📌Торговельний огляд аграрного сектору Ізраїлю: https://epo.org.ua/izrayil-oglyad-agro-sektoru/

Відеоматеріалами з практикуму «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів»:
📌Виступи спеціальних гостей та загальні умови Угоди: http://bit.ly/GoIsrael2019live
📌Огляд пріоритетних експортних секторів, торгових можливостей в Ізраїлі для українських компаній харчової промисловості та IT: http://bit.ly/GoIsrael2019live2
📌Огляд пріоритетних експортних секторів, торгових можливостей в Ізраїлі для українських компаній меблевої та легкої промисловості: http://bit.ly/GoIsrael2019live3
___________
Довідково:
Угоду про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль було підписано 21 січня 2019 року.

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.