Введіть e-mail адресу вказану при реєстрації
Інструкція по користуванню особистим кабінетом

Відкрито реєстрацію в торгову місію до Китаю!

Офіс з просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки, яка відбудеться 13-17 листопада 2017 року, в рамках проведення продуктової виставки FHC China (14-16 листопада 2017 року). 

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), м. Шанхай.

В програмі місії: участь у FHC China, а також візити на підприємства, неформальні нетворкінгові заходи з китайськими партнерами, тощо.

Окрім того, компанії мають можливість долучитися до експозиції на українському колективному стенді загальною площею до 72 м2, розрахованому для презентації 8 компаній та зони для B2B зустрічей.

Наразі кожна компанія може отримати стенд площею 9 м2 або 4.5 м2. Вартість складає 6400 дол. США та 3700 дол. США відповідно та покриває будівництво, дизайн та оренду стенду, електроенергію, друк маркетингових матеріалів та організаційний внесок.

Компанії-представники малого та середнього бізнесу можуть подати заявку на грант від Western NIS Enterprise Fund для отримання фінансової допомоги на покриття до 50% витрат на участь у виставці.

Попередня реєстрація –  за посиланням 

У разі будь-яких питань, просимо звертайтесь до менеджера напряму  Бізнес-можливості  Інни Буряк: +380(67)-828-20-35, iburiаk@epo.org.ua 

Щодо експортних консультацій — будь ласка, звертайтесь до керівника напряму Послуги для експортерів Сергія Малиновського:  +380(67)-524-85-10, smalinovskiy@epo.org.ua

Подія відбувається за підтримки Western NIS Enterprise Fund

Йде завантаження. Це може зайняти деякий час.